Kategórie      

Doprava

6. Poštovné a balné


6.1 Cena poštovného a balného na dobierku 1. triedou je konštantná vo výške 2,85 €.


6.2 V prípade, ak sa kupujúci rozhodne zaplatiť za objednaný tovar vopred, tak sa cena poštovného a balného znižuje o 0,80 €. V tomto prípade je objednaný tovar odoslaný predávajúcim až po pripísaní celkovej sumy spolu s poštovným a balným uvedenej v objednávke na účet predávajúceho od kupujúceho.

 

6.3 Osobný odber nie je možný, nakoľko nemáme kamennú predajňu a teda nevlastníme fiškálnu pokladňu.


6.4 Poštovné a balné pre dodávky na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov je stanovené individuálne na základe písomnej dohody (emailom) medzi kupujúcim a predávajúcim.

 

Objednávky sa snažíme vybavovať ešte v deň ich prijatia a spravidla ich následne odosielame prostredníctvom slovenskej pošty na ďalší pracovný deň, takže zákazník obdrží tovar približne o dva pracovné dni od objednania tovaru. Ak to okolnosti dovoľujú, tak zasielame objednaný tovar ešte v deň prijatia objednávky. Vtedy zákazník obdrží tovar hneď na nasledujúci pracovný deň (platí pre západné a stredné Slovensko. Doručenie na východ trvá dva dni od odoslania balíka).  Našou snahou je teda doručiť objednaný tovar za čo najkratšiu dobu avšak neručíme za zdržanie zásielky z dôvodu omeškania slovenskej pošty.


- V pracovné dni expedujeme do 24 hodín.

- Dodanie pre západné a stredné Slovensko hneď na druhý deň od expedovania.

- Dodanie pre východné Slovensko o dva dni od expedovania.


 

Obchodné podmienky nadobúdajú platnosť k 25.9.2014.

 

V Galante dňa 25.9.2014.

 

Copyright 2014 - 2022 © Dámska bižutéria a módne doplnky | NizkaCena.net